Diskuse ke článku: Neplatné kontroly kotlů – jak nenaletět podvodníkům a jak vybrat správného kontrolora

Autor článku: Ing. Zdeněk Lyčka
Plné znění článku: Neplatné kontroly kotlů – jak nenaletět podvodníkům a jak vybrat správného kontrolora
Anotace článku: Provozovatelům kotlů a topidel na pevná paliva o příkonu 10 – 300 kW, napojených na teplovodní otopnou soustavu, zbývá poslední měsíc na to, aby si zajistili povinnou kontrolu svého zdroje oprávněnou osobou (pokud tak již neučinili).

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: podvodníci jsou všude
Autor: Ondřej jjj
Datum: 05.12.2016 07:51 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 110009
reakce na ...
jo todle mě taky docela prdí, když u nás obchází kominíci z moravy, davají letačky do schránek a dělají to za pět stovek, ale co stim? však to poznat nejde pak když se papír vypíše a dá se tam razítko a nějaky platné číslo klidně i nějaký z netu.


a už vidim jak stim budu mít já problém že tam napíšou třeba moje jméno a číslo

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czČeský ostrovní dům zve na Pohled do budoucnosti, seminář o domě v roce 2030Při stavbě v Hradci Králové objevili archeologové opevnění, projekt investor upravíRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánu