vymena stareho kotle

Rubriky:

Reklama
AU alan uglu @alan.uglu před 7 měsíci15.05.2022 19:26:51
vymena stareho kotle

Dobry den,
rad bych vymenil starsi plynovy turbo kotel s integrovanym zasobnikem 60l za nejaky novejsi, take s integrovanym zasobnikem. Prostor pro kotel je omezen, kotel by tedy mel mit do 60 cm sirky a 48 cm hloubky. Hledal jsem ruzne kotle a nektere vypadly prave kvuli pozadavku na rozmery (tusim thermona - siroka 70 a protherm - hluboky 50 cm). Zatim jsem nasel Ariston Clas B One 24 a Immergas Victrix Zeus Superior 25. Tepelna ztrata domu je cca 7-8 kW. Ariston je az "podezrele" laciny, na internetu se da sehnat za cca 40 000 Kc a pisi "vrstveny" zasobnik 2x20l, Immergas asi 50 000 Kc a objem 54l ohrivany spiralou. Mate nekdo zkusenost s temito kotli? Necham si klidne poradit i jiny, jen se mi musi vejit do prostoru.. Pripadne uvitam i kontakt na montaz, objekt je pobliz Celakovic, stredocesky kraj.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

5 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.