Renovace dřevěných zdvojených oken

Rubriky:

Reklama
PH Petra 123 @petra123 před 2 měsíci08.06.2022 23:59:01
Renovace dřevěných zdvojených oken

Dobrý den,

máme v rodinném domečku zdvojená dřevěná okna. Okna jsou v dobré stavu, ale bohužel mají po celém obvodu gumové těsnění a gumovou okapničku. Okna chceme renovovat, přebrousit a natřít, to není problém. Problém je ono gumové těsnění podél skel, které je celé zpuchřelé a zdegradované, takže by chtělo s ním něco udělat. Už jsem si zjišťovala, toto těsnění se již nevyrábí. Též toto žádná firma nijak neopraví, což mě docela překvapilo. Řešení je jedině tedy nechat přesklít u sklenáře a zatmelit normálně sklenářským tmelem. Uvažujeme i že si to uděláme sami - sklenářským tmelem nebo dřevěnou lištou. Nevíme však, co je ideální řešení, už tady s těmito okny nad tím, co s tím, mudrujeme více než měsíc. Původně jsme si to chtěli nechat opravit od firmy, což nepůjde, takže s tím něco budeme muset vymyslet sami. Napadlo by vás prosím zde někoho něco chytrého?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

6 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.