Má někdo zkušenost s firmou 81 klima a.s.? (www.81heat.cz)

Rubriky:

Reklama
TP tomáš petr @tomas.petr719 před 5 týdny24.08.2022 00:38:35
Má někdo zkušenost s firmou 81 klima a.s.? (www.81heat.cz)

Nabízejí TČ Midea Split 6 kW v ceně 144.900 Kč bez dph plus montáž. Prý prvotřídní tepelné čerpadlo A+++ od spolehlivého výrobce Midea s možností prodloužené záruky až 10 let a kompresorem MITSUBISHI ELECTRIC. Akce trvá do 31.8.2022. Když jsem projevil zájem, tak mi nabídli návštěvu technika za 3.000 Kč, který změří vše potřebné a dodání do 2-3 měsíců. Celková cena i s dph o asi 100 tisíc vyšší.
Solidní firma podle mého názoru nemůže takto postupovat, když dopředu neví tepelnou ztrátu objektu a další okolnosti, které budou mít vliv na výběr TČ. Co když mi nebudou schopni nabídnout dost výkonné TČ, protože by se jednalo o přechod z atmosférického plynového kotle, který dosluhuje a otopnou soustavu tvoří radiátory Korado. Vycházím z toho, že bych potřeboval TČ vzduch - voda s výstupní teplotou vody kolem 70 stupňů Celsia.
Mám podezření, zda se nejedná o nějaký podvod. Děkuji za názory a podněty.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

7 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.