Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Balíček Evropské komise pro čistou energii – co je nového v revidované směrnici EPBD?

Autor článku: Anita Derjanecz, Výkonná ředitelka REHVA
Plné znění článku: Balíček Evropské komise pro čistou energii – co je nového v revidované směrnici EPBD?
Anotace článku: Dne 30. listopadu 2016 Evropská komise představila již dlouhou dobu očekávaný balíček s názvem „Čistá energie pro všechny Evropany“, který je rozsáhlým souborem opatření a dokumentů v oblasti energetické politiky obsahujícím legislativní návrh na revidovanou směrnici o energetické náročnosti budov (EPBD), závazný cíl 30% zvýšení energetické účinnosti, vysvětlení rámce působnosti směrnice o ekodesignu a příslušných opatření, strategie pro zlepšení schopností ve stavebním sektoru a důmyslnější financování na podporu evropského růstu při naplnění evropských klimatických cílů.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Energetická náročnost
Autor: Vladimír Křen
Datum: 01.03.2017 06:00 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 100035
reakce na ...
Jenom tak pro zajímavost jaká je energetická náročnost ústřední budovy EU v Bruselu? To bylo opravdu nutné budovat takové monstrum?

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama