Zatepleni stropu, palach + stepcross

Reklama

Rubriky:

Reklama
RL Robo Lalík @ujorobot před více než rokem27.03.2023 13:19:02
Zatepleni stropu, palach + stepcross

Zdravim. Prosel jsem vsechny temata tykajici se zatepleni stropu stare chalupy. Nenasel jsem jednoznacnou odpoved na muj pripad.
Soucasna skladba stropu je:

Vapenocementova omitka cca 2cm
Palach nabity na 2,5 cm doskach
15x15 cm drevene hranoly
Mezi nima cca 10cm 30r zdegradovane vaty
Na hranolech zaklop z desek 2,5cm hrubych
Mezi deskami zaklopu jsou mezery cca 2cm
Prostor nad stropem je neobydlenyy, mirne provetravany okenkama v celnich zdech pudy
Strecha je z hlinikoveho plechu nabiteho primo na latovani.

Chci dat mezi hranoly 15cm Isover unirol profi, krizem na hranoly nabit 2,5cm dosky + 15x15 cm eps100 hranoly v rozteci 120cm, mezi ne dalsi vrstva 15 cm unirol profi. Na ty EPS hranoly natahnout difuzni folii a prekryt 2,5cm deskama s mezerama kvuli odvetrani. Neco na spusob stepcross.

Otazka zni jestli pouzit parobrzdu ISOVER VARIO® KM DUPLEX UV prelozenou pres spodni desky a drevene tramy. Nevysrazi se mi vodni para pod tou folii vario na tramech? Nebo to udelat uplne difuzne otevrene? Zasahy z obydlene strany nepripadaji v uvahu (podhled a paroteska)
Diky za odbornou radu. Unirol profi uz mam doma pripraven.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

6 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.