Diskuse ke článku: Význam dvousložkové ceny vody pro financování obnovy vodohospodářské infrastruktury

Autor článku: Ing. Oldřich Vlasák, ředitel SOVAK ČR
Plné znění článku: Význam dvousložkové ceny vody pro financování obnovy vodohospodářské infrastruktury
Anotace článku: Až 80 % nákladů není přímo odvislých od množství vyrobené pitné či vyčištěné odpadní vody. Dvousložková forma plateb za vodné a stočné představuje spravedlivější účtování veškerých nákladů spojených s výrobou a distribucí pitné vody a odvádění a čištění odpadních vod.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: vodné a stočné
Autor: Miroslav Strnad
Datum: 04.04.2017 08:17 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 117453
reakce na ...
Je zcela logické, že nějaký základní paušál, ať už ho nazveme jakkoli je odůvodnitelný, ale nechápu a nelze zdůvodnit, proč základní složka pro placení vody je v jednotlivých bytech bytových domů odvozena od plochy bytu!! Měla by být po diskuzi vztažena k jinému parametru, např. elproud má velikost jističe.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czČeský ostrovní dům zve na Pohled do budoucnosti, seminář o domě v roce 2030Při stavbě v Hradci Králové objevili archeologové opevnění, projekt investor upravíRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánu