Termostat Honeywell T3R a Protherm Tiger condens

Rubriky:

RJ Radek Jedlička @radek.jedlicka před 4 měsíci30.10.2023 19:01:26
Termostat Honeywell T3R a Protherm Tiger condens

Ahoj, prosím místní pány odborníky o radu. Ke kotli jsem nainstaloval nový termostat t3r. Nainstaloval jsem ho na stejný kabel jako původní termostat. Kotel spíná, když má, ale nedokáže vytopit barák. Teplotu vody v otopné soustavě mám na 50°, ale ta teplota se nikdy nedostane přes 35. Kotel jede furt. Ale teplota v místnosti se nikdy nedostane přes 20°. Je nastavená třeba na 22°. Tento termostat jsem koupil, zjistil tyto problémy a reklamoval jsem ho. Dostal jsem nový kus a problémy jsou stejné. Takže musím dělat něco špatně já, nebo musí někde být něco jinak nastavené. Na krabici od termostatu je nějaké schéma zapojení, já to ale nechápu. Je tam jedno pro základ Kotel ON/OFF a pro kombinovaný Kotel. Mám to zapojené podle schéma pro kombi Kotel. Ale vlastně ani nevím, jestli tohle je kombi Kotel. To druhé zapojení nechápu a ani se v tom nějak nechci vrtat. Nemá někdo nějaký tip, co dělám špatně? Předchozí termostat fungoval správně

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

52 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.