Diskuse ke článku: Test nového produktu s burzovními cenami Kamarád

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Test nového produktu s burzovními cenami Kamarád
Anotace článku: Centropol zcela změnil nabídku produktů. Zákazník si může nyní vybrat smlouvu s pevnou cenou, smlouvu na dobu neurčitou nebo s cenou závislou na cenách na burze. Produktová řada Kamarád představuje novou revoluční nabídku, která je zajímavá způsobem tvorby ceny. Je tato nabídka výhodná pro zákazníky? Na co je třeba si dát pozor a jak by dopadlo srovnání s konkurenční Energií A++.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Energií A++
Autor: Radek Pech
Datum: 15.05.2017 16:56 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 125070
reakce na ...
No jo no, takový je hold úděl konkurenčního prostředí, jeden s něčím přijde a další už se od toho budou jen odvíjet a nabalovat. Pro mě bylo u Bohemie a toho jejich tarifu prvořadý to, že si to můžu vyzkoušet, protože to mám podepsaný na neurčito a to nese podle mě řadu výhod, cenu jsem řešil až na druhém místě, u plynu mi to zatím ukazuje dobré cenové hodnoty.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPotřebují vaše plastová okna již nutně seřídit nebo opravit?Jak se vyrábí sádrokarton u MělníkaTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITATNenechte si ujít to nejlepší z FOR HABITAT 2018 a přijďte již tento týden do Letňan!