Zakončení parotěsné folie

Reklama

Rubriky:

Reklama
LP Libor Paleček @libor.palecek před 11 dny22.04.2024 18:03:59
Zakončení parotěsné folie

Zdravím stavebníky,
Provádím rekonstrukci podkroví a není mi úplně jasné kde přesně parotěsnou fólií zakončit. Vzhledem k tomu, že svislá izolace neexistuje (ani nemůže kvůli památkářům), nemůžu fólií na ni navázat. Na fotce je vidět hned několik řešení, která mě napadají.

Červená - zakončit na cihlové římse (v tomto případě bude problém s oblepovanim krokevnich trámu)

Zelená - zakončit na pozednici (problém s oblepovanim patek + jak vyřešit parotes u patek odspodu)

Modrá - zakončit na tomto pomocném trámu (problém parotěs odspodu trámu )

Žlutá - zakončit na aktuální podlaze z palubek (jak vyřešit izolaci palubek odspodu - hrozí že bude pod nimi profukovat studený vzduch)

Za sebe mi přijde nejvhodnější modrá varianta a trám zespodu důkladně vyfoukat tvrdou nizkoexpanzni pěnou s vysokým difúzním odporem.

Jaké řešení je vhodné podle vás?

Předem děkuji za odpověď.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.