Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Smlouva na dodávku elektřiny nebo plynu po telefonu – výhody a úskalí

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Smlouva na dodávku elektřiny nebo plynu po telefonu – výhody a úskalí
Anotace článku: Uzavírání smlouvy na dodávku elektřiny nebo plynu po telefonu je novou hybnou silou na našem energetickém trhu pro domácnosti a pro malé firmy. Jaké postavení má obchodník a jaké zákazník? V čem spočívá záludnost takových smluv a jak se může zákazník bránit?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Michal Suchý
Datum: 19.02.2018 15:12 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 127058
reakce na ...
S telefonickou nabídkou jsem se zatím setkal dvakrát jednou jsem jí absolvoval sám osobně, podruhé moje matka, která odkývala v podstatě nějakou aukci o které jsme neměli páru ani jak funguje. Takže tu jsem hned pár dnů na to nechal zrušit, protože při matčině spotřebě mi to přišlo zbytečné aby se jí furt měnil dodavatel podle nějaké aukce. Osobně jsem pak měl telefonát od Bohemia energy, kde mi teda řekli oč jde, nabídku jsem uvážil s ohledem na to, že by mi dali smlouvu na neurčito abych případně během odběru mohl smlouvu ukončit, dohodli jsme se a zatím jsem na tom nyní finančně u nich líp, ale je to taky o tom, že jsme klasická domácnost o 4 lidech.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.