Diskuse ke článku: ERÚ vydal výkladové stanovisko k okamžiku uvedení fotovoltaické elektrárny do provozu. Co obsahuje?

Autor článku: Filip Nečas
Plné znění článku: ERÚ vydal výkladové stanovisko k okamžiku uvedení fotovoltaické elektrárny do provozu. Co obsahuje?
Anotace článku: Energetický regulační úřad vydal výkladové stanovisko k otázce okamžiku uvedení do provozu ve vztahu k FVE zprovozněným v roce 2010. ERÚ tímto stanoviskem reaguje na nedávný rozsudek v případu FVE Solar Černilov, kde je okamžik uvedení do provozu hlavním předmětem sporu.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Státní energetická inspekce lže
Autor: Tomáš tom
Datum: 13.03.2018 11:49 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 103641
reakce na ...
Státní energetická inspekce lže, jak když rudé právo tiskne. V roce 2010 byly podporovány všechny OZE i ty ostrovní a ty elektroměr od distributora mít ani nemohli. Licence a nárok na podporu tedy nebyla závislá na montáží elektroměru a nárok na podporu byl od data platnosti licence u všech elektráren.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokoj s hvězdnou oblohou, ložnice beze stěnLuxusní a inteligentní bydlení ze staré prádelny vzniklo v BrněLesy ČR zvýší investice do vodních staveb o polovinu na 300 mil.Webinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technika