Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Novela zákona o ochraně ovzduší

Autor článku: Ministerstvo životního prostředí
Plné znění článku: Novela zákona o ochraně ovzduší
Anotace článku: Lhůta pro kontroly kotlů podle zákona o ochraně ovzduší se pravděpodobně prodlouží na tři roky. Navrhovaná opatření mají zavést i horní limit na cenu kontroly.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
kontroly kotlů na pevná palivaMarcel Čelín28.05.2018 20:51
KocourkovZdeněk Doležal08.04.2018 20:24

Příspěvky
Předmět: kontroly kotlů na pevná paliva
Autor: Marcel Čelín
Datum: 28.05.2018 20:51 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 103987
reakce na ...
Dobrý den, to se teda těším.... jen jestli tady budou stanoveny ceny směrem k zákazníkovi, doufám, že budou stanoveny i mezi výrobci a kontrolory.... jak je možné, že někde je školení zdarma, někde pár korun a někde 12 000? A s platností na dva roky, že milý Boschi.....

Předmět: Kocourkov
Autor: Zdeněk Doležal
Datum: 08.04.2018 20:24 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 126208
reakce na ...
To je hrozný. Od počátku platnosti zákona 201/2012 Sb existuje již 3 verze tiskopisu. Těsně do zahájení kontrol neexistoval prováděcí předpis. Teď, kdy jsou všichni srozumněni s 2letým termínem kontrol. Výrobci kotlů vystavili obvykle osvědčení o proškolení na 2 roky se někdo INTELIGENTNÍ rozhodl, že z toho udělá 3letou periodu? JSTE normální??????????????????? Tuší ti co jsou za to odpovědní jaký ještě větší paskvil z toho dělají? a jaké komplikace to přináší kontrolorům a výrobcům kotlů??

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama