Diskuse ke článku: Novela zákona o ochraně ovzduší

Autor článku: Ministerstvo životního prostředí
Plné znění článku: Novela zákona o ochraně ovzduší
Anotace článku: Lhůta pro kontroly kotlů podle zákona o ochraně ovzduší se pravděpodobně prodlouží na tři roky. Navrhovaná opatření mají zavést i horní limit na cenu kontroly.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Kocourkov
Autor: Zdeněk Doležal
Datum: 08.04.2018 20:24 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 126208
reakce na ...
To je hrozný. Od počátku platnosti zákona 201/2012 Sb existuje již 3 verze tiskopisu. Těsně do zahájení kontrol neexistoval prováděcí předpis. Teď, kdy jsou všichni srozumněni s 2letým termínem kontrol. Výrobci kotlů vystavili obvykle osvědčení o proškolení na 2 roky se někdo INTELIGENTNÍ rozhodl, že z toho udělá 3letou periodu? JSTE normální??????????????????? Tuší ti co jsou za to odpovědní jaký ještě větší paskvil z toho dělají? a jaké komplikace to přináší kontrolorům a výrobcům kotlů??

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czNové administrativní centrum AFI Karlín bude příkladem možností vertikálních zahradLidé zablokovali Libeňský most na protest proti jeho zbouráníSchell - komplexní řešení pro veřejné sanitární prostoryZájem firem a odborné veřejnosti o oblast šetrného stavebnictví roste