Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Elektřina zdraží do konce roku u většiny dodavatelů

Autor článku: redakce
Plné znění článku: Elektřina zdraží do konce roku u většiny dodavatelů
Anotace článku: Někteří dodavatelé již zvýšili ceny proudu i paušálu, někteří počkají se zdražením až na leden, či březen příštího roku. Pokračování zdražování proudu pro domácnosti lze očekávat i v příštím roce.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Změna smlouvyRoman Stejskal11.10.2018 16:25
PrediktorStefan Energy28.09.2018 23:01

Autor: Roman Stejskal
Datum: 11.10.2018 16:25 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 128366
reakce na ...
Podle mého se zdražuje všude a všechno, protože k tomu se vždycky snáz najde důvod, než ke zlevňování. Letos mi končila smlouva, takže jsem to byl taky nucený řešit a přesně jak je řečeno ve videu, na změnu dodavatele jsem přistoupil, ale jestli to přinese nějaké ovoce, když jdou ceny nahoru ukáže čas, každopádně jsem se orientoval podle místní kalkulačky a mám jedničku na trhu Bohemii e., co mě dle vlastních údajů vyšla nejlevněji.

Předmět: Prediktor
Autor: Stefan Energy
Datum: 28.09.2018 23:01 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 109453
reakce na ...
A kolko zdraží u tých odberatelov čo ste tu nespomenuli,teda pre velko odber ,na výrobu statkov a služieb ,ked už dopredu prediktujete ich nárast cen.....

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.