Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Zhodnocení současného nastavení požadavků na budovu s téměř nulovou spotřebou energie (pro rodinné domy)

Autor článku: Ing. Michal Čejka
Plné znění článku: Zhodnocení současného nastavení požadavků na budovu s téměř nulovou spotřebou energie (pro rodinné domy)
Anotace článku: Článek si klade za cíl vyjasnit debatu o míře přísnosti nastavení požadavků na budovy s téměř nulovou spotřebou energie v oblasti rodinných domů s energeticky vztažnou plochou menší než 350 m2. Na vzorku téměř 500 rodinných domů bylo provedeno hodnocení hraničních požadavků kladených na budovy s téměř nulovou spotřebou energie na úrovni měrné potřeby tepla na vytápění.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Máca Jiří
Datum: 02.07.2019 22:59 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 130491
reakce na ...
Dobrý rozbor, díky. To si budou moci úředníci stavebního úřadu s námi stavebníky hrát jak kočka s myší. Mě sousedka již rok blokuje okna směrem k ní-tedy na jihovýchod,a přinutila mě je uplně zrušit, a dát je na sever.Jinak nedá souhlas s st. řízením,na odstup. A nyní,další,cca 14tá novela mě nutí v rámci nízkoenerget. učinosti je tam mít... jen tak dál.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama