Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Konference o předcházení vzniku odpadů měla velký úspěch

Autor článku: Vlastimil Růžička, redakce
Plné znění článku: Konference o předcházení vzniku odpadů měla velký úspěch
Anotace článku: České ekologické manažerské centrum (CEMC) uspořádalo v rámci veletrhu FOR ARCH dvoudenní konferenci s názvem Prevence vzniku odpadů. Již pátý ročník národní konference řešil problematiku snižování množství vznikajících odpadů a opětovné využití výrobků z pohledu místních samospráv. V rozhovoru jsme oslovili zástupce organizátora Ing. Vladimíra Študenta, výkonného ředitele CEMC.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: INDUSTRIAL UPCYCLING - systémová prevence vzniku odpadu
Autor: Michael Rada
Datum: 14.10.2018 07:29 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 128668
reakce na ...
Fotogalerie:
Dobrý den pane Růžička, děkuji za zajímavý článek. Prevence vzniku odpadu je pro mnohé populární téma, pro jiné včetně mne nutnost. I proto jsem v roce 2013 přinesl na trh INDUSTRIAL UPCYCLING, což je globálně i lokálně jediný nástorj na systémovou prevenci vzniku odpadu jehož využití je primárně zaměřeno na výrobní závody a průmyslové hráče.
Po dobu pěti let implementuji INDUSTRIAL UPCYCLING v prostředí společností, vyučuji ho, a pro aktivně šířím a věřím, že i proto se v roce 2015 stal základem pro INDUSTRY 5.0.
Za dobu působení na trhu se nám podařilo zabránit vzniku více než 100.000 tun odpadu, ve který by se bez naší práce výrobky a suroviny přeměnili.
Rád se o získané zkušenosti podělím a sdělím účastníkům to, co předpokládám, že nepadlo, tedy jak skutečně a reálně vzniku odpadu zabránit.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.