Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: ERÚ zveřejnil regulované ceny v elektroenergetice a plynárenství pro rok 2019

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: ERÚ zveřejnil regulované ceny v elektroenergetice a plynárenství pro rok 2019
Anotace článku: Regulované ceny v elektroenergetice na hladině velmi vysokého a vysokého napětí klesnou o 4 %, resp.o 2,2 %, na hladině nízkého napětí dojde k navýšení v průměru o 2,1 %. Regulované ceny v plynárenství pro velkoodběratele porostou přibližně o 0,5 %, pro maloodběratele klesnou téměř o 2,5 %, v průměru za obě kategorie dojde k poklesu o 0,6 %.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Regulované ceny
Autor: Jan Oravec
Datum: 07.12.2018 14:15 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 129171
reakce na ...
Zásah do výdajů to bude tak či tak a jestli zaplatím o jednu nebo o dvě stovky víc už mě v tuto chvíli asi opravdu nevytrhne, ono se to snad do budoucna zas umoudří, věřím tomu. Kalkulátor jsem po přečtení článku také využil a ceny si porovnal, Xe mi cenu také o něco navýšila, ale pořád se mohu aspoň drobet radovat, že to o tolik nepřešvihli, jako jiní, někde jsou ty skoky opravdu vysoké.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.