Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Nová pravidla podpory pro sociální a dostupné byty, vláda rozdělí miliardu

Autor článku: ČTK, redakce
Plné znění článku: Nová pravidla podpory pro sociální a dostupné byty, vláda rozdělí miliardu
Anotace článku: Obce budou moci za dotace a úvěry od státu budovat sociální byty. Pro letošní rok vláda připravila pro program jednu miliardu korun, z toho na sociální byty 650 milionů korun a na úvěry 350 milionů korun. Návrh nařízení s pravidly pro získání peněz na pořízení bytů včera schválila vláda.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: jenda dibes
Datum: 16.04.2019 08:35 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 100322
reakce na ...
Je to paradox . Obce mají příjmy přes sto miliard . Hypotéky jsou také přes sto miliard . Centrální banky tisknou peníze aby rozhýbali ekonomiku .
Vždy nám bylo říkáno , že kde je poptávka je i nabídka .
Když jsem stavěl , tak jsem si zapisoval utráty a to od projektanta , kanalizaci , vodovod a ž po komín . A dostal jsem se nákladově bez započtení své práce na 10 000kč/m2 obytné plochy.
Ted vláda chce dávat peníze obcím na výstavbu . To si jako myslí , že to postaví rychleji nebo levněji než běžní lidé ? Že by měli města na svých uřadech protekci :-)

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.