Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Příjemné teploty v horkém létě? Najdete je v pasivních domech

Autor článku:
Plné znění článku: Příjemné teploty v horkém létě? Najdete je v pasivních domech
Anotace článku: Letní vedra opět udeřila svou největší silou, a tak každý z nás hledá stinné a chladné útočiště, kam se před horkem schovat. Pomineme-li vychlazená obchodní centra a přeplněná koupaliště, nabízí kýžené pohodlí chladného a svěžího vzduchu pasivní domy. A to dokonce bez využití klimatizace, která je mnohdy až nepříjemná. Jak to dělají? Chytře a jednoduše. Za vším je precizní návrh, který zvažuje veškeré potřeby pro komfortní a zdravý život v klimatických podmínkách, kde dům bude stát.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: optický klam?
Autor: Josef Hodboď
Datum: 19.07.2019 12:25 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 123662
reakce na ...
Člověk by neměl být "rejpal", ale velká plocha použité plechové krytiny, v barvě, která zajisté bude ve zvýšené míře "lapat" teplo do konstrukce střechy a některých svislých stěn, k určitému rýpnutí do návrhu architekta u zobrazeného "pasívního domu" svádí. Ale možná jde jen o optický klam.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama