Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Jaké nabídky si vybrat u elektřiny pro svícení?

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Jaké nabídky si vybrat u elektřiny pro svícení?
Anotace článku: Změnou dodavatele elektřiny pro svícení zákazník sice neušetří tolik, jako kdyby měl zákazník měnit dodavatele energie pro topení, ale přesto se změna mnohým zákazníkům vyplatí, protože není nijak složitá. Otázka je, koho si vybrat, zda spekulovat na růst ceny, nebo si vybrat dlouhodobě levného a slušného obchodníka?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Re (3): Bohemia energy Start++Jakub Štolba31.10.2019 10:50
Re (2): Bohemia energy Start++Kamil Šidlík08.10.2019 13:17
Re: Bohemia energy Start++Karel Svojský16.09.2019 15:55
Re (2): Bohemia energy Start++Martin Rybák25.07.2019 23:13
Re: Bohemia energy Start++Dan Berkovec23.07.2019 16:26
Bohemia energy Start++Martin Rybák20.07.2019 23:02

Autor: Martin Rybák
Datum: 20.07.2019 23:02 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 130559
reakce na ...
Souhlas, mám nově tarif od Bohemia energy ten Start++ a cena je o dost lepší než jsem měl a i potom ta spotová cena je férová.

Předmět: Re: Bohemia energy Start++
Autor: Dan Berkovec
Datum: 23.07.2019 16:26 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 118090
reakce na ...
Těžko říct, kde ceny budou za rok, proto jedině dobře, že se tu není potřeba vázat na několik let, jak to dříve měli ve zvyku, aby se člověk měl šanci dostal k lepší ceně.

Předmět: Re (2): Bohemia energy Start++
Autor: Martin Rybák
Datum: 25.07.2019 23:13 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 130559
reakce na ...
Jako to kde bude cena za rok asi neovlivním, takže to že Bohemia Energy dá cenu, která je na trhu reálná v danou chvíli, je dle mého správný přístup, protože já opravdu nemám kapacitu sledovat všechno a upřímně po mých zkušenostech ani nechci.

Předmět: Re: Bohemia energy Start++
Autor: Karel Svojský
Datum: 16.09.2019 15:55 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 130715
reakce na ...
Já si to k Bohemia Energy nechal převést jen kvůli té kombinaci, kdy i při fixované ceně jsem mohl podepsat smlouvu na dobu neurčitou. Tuhle možnost jsem nikde jinde nenašel, takže už jen za cenu, která je nízká, jsem do toho šel. 12 měsíců mám jistých a pak se zařídím, podle situace, co bude.

Předmět: Re (2): Bohemia energy Start++
Autor: Kamil Šidlík
Datum: 08.10.2019 13:17 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 116572
reakce na ...
Tak nevím jestli je úplně v pořádku, že jiní dodavatelé mají nasazené takové ceny, když Bohemia Energy může mít elektřinu za 12stovek a ještě bez měsíčního platu. Sice je to jen na omezenou dobu, ale z pohledu toho, že je na trhu taková to nabídka, tak je určitě o čem přemýšlet. 

Předmět: Re (3): Bohemia energy Start++
Autor: Jakub Štolba
Datum: 31.10.2019 10:50 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 131147
reakce na ...
A o tomto celé je, konkurence musí být, aby vznikl tlak na cenu a ta se tím tak měla šanci dostat o to níž. Tady je jen vidět jak velkou sílu to má a jak to umí Bohemia energy celé dobře uchopit.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama