Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: dTest: Co vám může překazit změnu dodavatele energií

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: dTest: Co vám může překazit změnu dodavatele energií
Anotace článku: Každý má právo změnit dodavatele elektřiny a plynu. Ovšem ne vždy jde přechod k jinému dodavateli hladce. Ve změně může bránit současná smlouva o dodávkách energií, proces ale může zkomplikovat i stávající dodavatel nebo administrativní a jiná pochybení. Na co si především dávat pozor? A co dělat, pokud nedojde ke změně dodavatele a zároveň už skončí smlouva s původním dodavatelem?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Mirek Dvořák
Datum: 10.10.2019 11:37 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 131025
reakce na ...
Jsem rád, že jsem se změnou dodavatele nikdy neměl problém a i co jsem měnil k alternetivnímu, tak vše proběhlo bez problémů. Ale mám kamaráda, kterému přesně pokazili čárky v příjmení, protože se to může psát jakkoliv a celá smlouva se musela udělat od znova. No když mi to vyprávěl, tak jsem si říkal, že to snad dneska ani není možný, když se to všechno dělá elektronicky a jen by se to přeházelo a ono ne.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama