Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Deset nabídek plynu, které byste při výběru nového dodavatele měli zvážit

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Deset nabídek plynu, které byste při výběru nového dodavatele měli zvážit
Anotace článku: Změna dodavatele plynu často přináší otázky spojené s cenou, podmínkami a finanční silou nového dodavatele. Pro ty, kteří se právě rozhodují, uvádíme několik tipů na zajímavé nabídky.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Mára Odstrčil
Datum: 06.10.2020 16:11 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 132510
reakce na ...
Akorát jsem v situaci kdy to řeším, díval jsem se i na doporučení elektřiny, ale u té mám daleko více času, takže prvně musím vybrat plynaře a pak se posunu dál. Kvůli ceně mě dost láká vyzkoušet nějaký tarif, kde se cena určuje právě podle spotového trhu, přijde mi, že současná doba tomu celkem dobře nahrává. V kalkulačce tady mě zatím nejlevněji vychází bezDodavatele, kdy je to v rozdílu několika tisíc. Jsem v celku optimista, takže věřím, že ta úspora by se tak nějak mohla pohybovat.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama