Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Co nového přinese nový ministr ŽP Jan Dusík

Autor článku: redakce
Plné znění článku: Co nového přinese nový ministr ŽP Jan Dusík
Anotace článku: Ministr životního prostředí Jan Dusík představil na tiskové konferenci 8. 12. své priority. Hovořil o právě probíhajícím kodaňském summitu, pokračování programu Zelená úsporám, připravovaných novelách zákonů a také o nařízení vlády předepisujícím nízkoenergetický standard pro budovy veřejných institucí.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Nový ministr
Autor: ladislav Štrajt
Datum: 14.12.2009 17:51 odpovědět upozornit redakci


reakce na ...
A tak se nám s nastoupením nového ministra situace opakuje. Samozřejmně vzdělaný člověk, kdy otázka bydlení v rod. domcích a dotace na ně je jeho první setkání v životě s tímto problémem. Tedy spacifikován odborníky se sfžp bude tvrdit co známe: Nic se nezmění, (neboť bychom museli uznat že dotace jsou pro drahé firmy, protože levnější kvalitnější zateplení svépomocí, je bez dotací. )Tedy nula k nule pojde. Pro velkou firmu je rod. domek práce na několik málo dní, tutíž tam vyšle ty pracovníky, které může na finálních stavbách postrádat. Připočtěme ještě socialistické registrování, kdy si nesmí demokraticky vybrát sám firmu - STBácké seznamy, (ty tehdy STB měla na vše), kdy zase dle sfžp ničemu majitel rod. domku který je ve stavebninách co chvíli nerozumí, a světoznámé firmy se musí zapsát, aby se vědělo, že jsou dobří, tak nám vyjde z celých dotací amatérismus a švejkovina. Jak jde nyní křivka zájmu prudce nahoru, tak nebude dlouho trvat a půjde opačným směrem. Ale to již budou volby a snad se něco změní.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama