Vytápění infrapanely

ES Eva Salamehová @eva.salamehova

před 15 roky

Vytápění infrapanely

V létě loňského roku si dcera koupila byt ve starší cihlové zástavbě.Do bytu není zaveden plyn,pouze elektřina a topení v bytě bylo řešeno el.přímotopy.Záhy se ukázalo,že přímotopy nestačí byt vytopit,byla v něm stále zima, a proto dcera oslovila řadu firem s požadavkem na předložení návrhu na změnu vytápění bytu. Absence plynu v bytě ji při výběru vhodného způsobu vytápění dost limitovala,rozhodla se pro vytápění infrapanely a vybraná fa je nainstalovala a zapojila koncem listopadu.Od té doby se pořád těší, že se doma konečně ohřeje, ale nemůže se pořád dočkat.V jedné místnosti není víc než 15stupňů C,ve druhé je maximálně 19 - 20stupňů C. Příslušenství a předsíň je vytopeno dostatečně.Dokonce se v poslední době na stěnách bytu začala objevovat plíseň! Někde se patrně stala chyba.Před tím, než osloví firmu, která jí přímotopy namontovala a zprovoznila by ráda získala zkušenosti od uživatelů.Veškerá propagace tohoto způsobu vytápění je velice zajímavá a od všech fa téměř stejná, ale není nad vlastní poznatky.V diskuzi na těchto stránkách je několik názorů na provoz infrapanelů,které se popsaného problému dotýkají a možná jej i vysvětlují,ale za každý názor na způsob nápravy děkujeme.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

170 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.