Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

K osobě pana Ing. Jana Schindlera - správce kalkulátoru

Autor: Jan Baroš
Datum: 25.01.2018 18:36
uživatel: 119040

Měl jsem čest na výstavě Infoterma 2018, stánek věnovaný TZB-info, poznat osobu pana Schindlera a musím se podělit o své postřehy.
Nejsem prodejce, nejsem obchodní zástupce. Přesto se mnou jednal velmi vstřícně, otevřeně, na přátelské vlně. Trpělivě byl nápomocen mi vysvětlit všetečné otázky a přesto bylo cítit, že téma ho velmi baví. Probrali jsme spolu minulost dodavatelů, jejich současné chování ke klientů a v neposlední řadě budoucnost v této rovině. Následně jeho zkušenosti s jednotlivými dodavateli, jejích mnohá neprůhledná zákulisní lobby, nepřesné informace ve smlouvách, dále postřehy s chování ERÚ, atd.
Jeho práce si velmi cením, neznám nikoho dalšího s takto velkým přehledem. Opakovaně mu děkuji za tu spoustu času, kterou TZB-info věnuje.

Jan Baroš

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Adam Pecka02.04.2020 13:56
Robin Lejsek30.03.2019 10:11
Dagmar Kopačková06.06.2018 18:39
Filip Filip26.01.2018 11:02

Datum: 02.04.2020 13:56 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 132232
reakce na ...
Naprosto souhlasím, také jsem měl tu čest.
Adam Pecka

Autor: Robin Lejsek
Datum: 30.03.2019 10:11 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 129834
reakce na ...
S p. Schindlerem jsem se zatím osobně nesetkal, ale čtu pravidelně jeho příspěvky na této stránce, kde třeba píše o celkové situaci na trhu s energiemi nebo na co se zaměřit při změně dodavatele energií a podobně. Myslím, že je to velice zajímavé, srozumitelné a přínosné čtení, takže se rovněž připojuji ke kladnému hodnocení p. Schindlera.

Autor: Dagmar Kopačková
Datum: 06.06.2018 18:39 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 104471
reakce na ...
Za redakci děkujeme, nevím, jestli si kolega vašeho příspěvku všiml, ale pochvala na poradě redaktorů jej nemine. Jsme rádi, že jste byl spokojen, zachovejte nám přízeň a ať se vám daří.

Autor: Filip Filip
Datum: 26.01.2018 11:02 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126822
reakce na ...
Dobrý den. Není to nic proti Ing. Janu Schindlerovi. Určitě je to odborník na svém místě, určitě je to velmi slušný a vstřícný člověk. Nicméně je to člen redakčního týmu TZB a je za to zřejmě placený. Čili správný člověk na svém místě. Já si velmi cením lidí, kteří svou práci dělají dobře a jsou to slušní lidé, se kterými se dá slušně komunikovat. Kéž by takových bylo více.
Filip

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama