Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Krbová vložka Uniflam vs Tarnawa

Autor: Jan Pirkl
Datum: 20.03.2018 15:32
uživatel: 121996


Ahoj, měl bych dotaz ohledně doporučení na tyto krbové vložky. Uniflam 600 a Tarnawa 12. Vzhledem k prostorovým dipozicím musím mít menší vložku. radši věřím litině než žárovému plechu. Vzhledem k tomu že se ude jednat pouze o doplňkové vytápění a píše efekt nevolil jsem z extra drahých vložek. Spíše bych měl dotaz ohledně výhod či nevýhod jednotlivých vložek. Tarnava je těžší a to o 50kg což se mi zdá dost. Ovšem co se mi zase moc nelíbí jsou zabrzšovaná dvířka bez těsnění, tam očekávám problém při lehkém zkroucení. Další nevýhodou mi přijde dosti nepraktický tvar topeniště. U vložky uniflam mi přijde nevýhidou její dosti nízká hmotnost.

Máte někdo zkušenosti s těmito výrobci? Popřípadě můžete doporučit něco jiného.

Díky Pirkl Jan

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Petr Malík
Datum: 20.03.2018 20:44 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 110233
reakce na ...
Zdravím
Jen poznámka, je-li to do malých prostor a spíše na efekt, pak můžete zabrousit i do oblasti kamen (lehká instalace, oprava údržba variabilita postavení, kdykoli možno vyměnit za jiná v závislosti na konkrétních požadavcích která na ně máte atd. )

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama