Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Oběhové čerpadlo u zásobníku TUV

Autor: ludvík ludvík
Datum: 03.12.2018 08:39
uživatel: 125795


dobrý den, chtěl bych prosím poradit, padá mi teplota TUV v zasobniku vody (ohrev plyn. kotel), pravdepodobne si myslim ze to bude obeh. cerpadlem pred zasobnikem vody. nyní tam je Wilo star 20/1 a chtel bych vymenit za wilo star 25/4 https://www.cerpadlo-cerpadla…./2029-obehove-cerpadlo-WI......
nebo https://www.bola.cz/elektroni…ke-obehove-cerpadlo-wilo-stra...
muzete mi rici jaky je v nich rozdil? resp. ktere je lepsi? a dale pokud nechci vymenovat stavajici rozvod (kvuli stavebni delce) tak staci jen premontovat "krabicku" a nasadit do stavajiciho púotrubi...nemylim se?

nebo by mohl byt problem v 3cestnem smesovacim ventilu ze se neotevre? regulaci mam nastavenou vse fungovalo az do ted (TUV nastavena na 50st, podlahove topeni na 22st, nyni plynule klesala teplota vody v zasobniku z vcerejsiho vecera 18st na dnesnich rannich 15st.)

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama