rekonstrukce RD, zateplení

Rubriky:

Reklama
PV Petr Vykoupil @petr.vykoupil před 5 roky11.05.2019 23:49:00
rekonstrukce RD, zateplení

Po prarodičích jsem zdědil starší dům, dříve jeden nyní dva, rozděleny předpokládám 300mm cihelnou zdí na dva domy.
Vzhledem k tomu že s paní sousedkou není rozumná domluva řeším zateplení z interiéru ve dvou pokojích jeden v přízemí druhý v patře.
patro: na štít mě z venku nepustí stěna 300mm? cihla... řešení? ja uvažuji 100mm vatu a předstěnu ze SDK z interieru
Pokoj v přízemí – zeď vlhká, potřebuji i odhlučnit, z druhé strany má totiž koupelnu a nepotřebuji slyšet jak prdí ve vaně :-D budeme tam mít ložnici
Uvažuji kontaktní systém EPS 70F 100mm lepený celoplošně+ zaklopit SDK green na rošt z CD+UD profilů...
Vše z interiéru aby jí nic nezasahovalo na pozemek.
Požádám Vás o názory zda uvažuji dobrým směrem, sám jsem stavař ale víc hlav víc ví...
Děkuji. Petr V.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.