málo topí 1.okruh

Rubriky:

ME marek erben @marek.erben před 4 roky13.01.2020 16:34:00
málo topí 1.okruh

Dobrý den,

mam na Vás prosbu. Máme dům po rekonstrukci a v celém přízemí máme podlahové topení. Máme 8.okruhů a 1.okruh, který je ihned u přívodu, by měl topit nejlépe a opak je pravdou.
Celý dům vytápíme kotlem Vaillant ecotec plus 256.
trubky topení jsou od firmy Rehau.
o víkendu jsem zjistil, že nejvíce proudí voda v trubkách 1,0 Litrů za mintu. Což, dle projektu by mělo být 2,2Lm.

Můžete mi prosím poradit, jak bych mohl zvýšit oběh vody? V kotli je hnací čerpadlo puštěné na nejvíce. .Přikládám projekt od firmy Rehau je to místnost 1.07.
Opravdu si nevím už rady, je to místnost pro moje malé děti a věcně, tam musí sedět v dece. Když dám termostat do dětské herny, tak se pokoj vytopí na 23,5 stupně, ale v obýváku a kuchyni je 26 stupňů a to jsem všechny větve skoro uzavřel. Ještě bych rád dodal, že v sobotu mi známý kompletně odvzdušnil topení pomocí tlakového vozíku.

děkuji Vám moc za rady

Marek

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

30 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.