Dokument výrobního modulu A1 E-ON

Rubriky:

MS Michal Starý @michal.stary před více než rokem04.01.2021 14:08:00
Dokument výrobního modulu A1 E-ON

Dobrý den,

Mám problém u E-ON s připojením FVE jelikož jsem si koupil vše sám bez dotací a montáž jsem si provedl sám. Elektrickou instalaci udělal elektrikář + revizi mám od revizního technika.E-ON požaduje

Jedná se o první paralelní připojení všechno mam uznáno akorát ten dokument A1.

- dokument výrobního modulu A1

U formuláře Dokument výrobního modulu je nutné, aby byla vyplněna část 'Tvrzení deklarovaná tímto dokumentem byla získána na základě: zkoušky VM (v tuto chvíli jako jediná uznávaná možnost distributorem) – nutné provést zkoušky VM, které provádí společnost (fyzická osoba), která na odběrném místě VM instalovala (formulář, který je nutné doložit vyplněný, zasíláme v příloze).

Jelikož montáž jsem dělal sám tak mam jen dokument prohlášení výrobce VM o shodě, ale ten mi nechtějí uznat a chtějí zkoušky VM ale našel jsem si metodiku od E-ON ale má stačit jen dokument o shodě ale oni prostě chtějí potvrdit dokument výrobního modulu A1.
Od elektrikáře mam potvrzení že je zapojeno vše jak má být + revizní zprávu.

Nemá někdo podobnou zkušenost? Popřípadě kdo má potvrdit ten dokument?

Děkuji

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

8 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.