Mokry flek ve vestavene skrini ve zdi

Rubriky:

Reklama
AS Andrea Slavikova @andrea.slavikova před 3 roky03.07.2021 15:02:00
Mokry flek ve vestavene skrini ve zdi

Dobry den.
Panika!
Nejdriv protekalo wc geberit - opraveno. Presto jsem mela pocit, ze na to, ze ziji sama a nemam velkou spotrebu vody, tak se v mezicase odjedu a prijezdu do prace vytoci na vodomeru 15-20 litru.
V noci jsem zavrela vodu na wc, vyfotila vodomer a rano videla rozdil o 3 litry. Bylo mi to vysvetleno, ze to je normalni. V jine diskuzi tady.

Nicmene, kdyz jsem vzala z vestavene skrine na chodbe tasku, kde mam trideny odpad, vsimla jsem si skvrny, viz foto.
Ve vestavene skrini je i elektricky kotel, ktery je ale mimo topnou sezonu vypnuty.

Vzhledem k tomu, ze jsem byt kupovala, nemam vubec sajn, kudy vede potrubi na vodu, zda dochazi k uniku vody (prece jen denne nekde jede az 20 litru) nebo zda to je nejaka vlhkost.

Nyni jsem skrvnu obkreslila tuzkou, abych zjistila, zda roste nebo je stejna.

Kazdopadne uvitam cenne rady. Pripadne i kontakty, kdo by mi pomohl tento problem vyresit.

Bydlim totiz pod strechou a pode mnou jsou dve patra bytu.
Mame vlastni vodarnu, dum je z ytongu, kolaudace 2013, koupe 2019. Je vubec mozne, aby za tak kratkou dobu bylo potrubi poskozene?
Ode me zadny manualni zasah neprobihal.
Jen mam v planu menit wc, umyvadlo a reko kuchyne.

Hlava mi to nebere, ze se objevil tento cca 6 cm flek. Ale prijde mi, ze i u dlazdic se neco deje.

Dekuji za rady

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.