"Integrovaný" rozvaděč s elektroměrem

Rubriky:

MM Martin Mádle @martinm před rokem24.08.2022 07:15:49
"Integrovaný" rozvaděč s elektroměrem

Dobrý den, chci pořídit FTV na rodinný dům. Všichni dodavatelé mají dost podobné nabídky, prostě panely, střídač, baterky různých značek... Ale mám jednu nabídku, kde mi paní vysvětlovala, že vůbec nezasahují do hlavního domácího rozvaděče, ale dovezou si svůj předem smontovaný rozvaděč a přivedou si jen jeden kabel z hlavního rozvaděče, který napojí a je hotovo. Vedlejší efekt je, že součástí je full-backup.
Součástí toho má být i 4Q elektroměr s tím, že údajně nic nemusí měnit distributor (i přesto, že technici od ostatních firem šli podívat do přípojky na kraji pozemku a říkali, že distributor tam musí vyměnit elektroměr). Tak se mi to nějak nezdá.

Jinak jde o kombinaci s Střídač SolaX X3-HYBRID-10.0-D G4 a baterie SolaX T-BAT H.

Díky za názory,
Martin

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.