CEZ - omezeni hodnoty pretoku do DS

Reklama
DM David Míšek @david.misek357 před více než rokem15.11.2022 08:49:41
CEZ - omezeni hodnoty pretoku do DS

Zdravim, pripravuju instalaci pozemni FVE 16,3 kWp a vcera mi CEZ sdelil dost neprijemnou vec. Kdybych pry chtel pripojit mikrozdroj, musi mi dat az 10 kW, ale na vyrobnu pry nemusi a nejaky jejich program vyhodnotil pouze 50%. To by znamenalo nejak omezit pretoky do site behem slunecnych dnu na tech nejakych 8 kW. Nebo mi pripoji vsechno, ale musim si na vlastni naklady zridit vedeni primo k trafu, coz je ekonomicky nesmysl. Je to mala obec, FVE tam je jedna a navic bezpretokova, takze mi to jako laikovi nedava smysl....
Mam sitovy menic Goodwe 17KT-DT. Vim, ze tyto menice maji moznost omezeni vykonu, ale v tom menu je uvedeno omezeni vykonu na vystupu menice na stridave strane. Dodavatel mi ale tvrdi, ze je tim myslen vykon az na vystupu z domu po odecteni spotreby domacnosti, tedy za mericimi transpormatory. Mam s tim nekdo zkusenosti? Je to opravdu tak a v PV Masteru od Goodwe je jen spatne ten otrocky preklad do cestiny? Pripadne, mam nejakou sanci na jednani s CEZ? Rika se, ze s nimi to nema cenu, stat ve state... diky moc

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

18 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.