AEG Třífázové komponenty

Rubriky:

Reklama
MK Michal Král @majkl.man737 před 11 měsíci20.06.2023 13:09:13
AEG Třífázové komponenty

Dobrý den.
Jsem tu nový a vůbec se v tom nevyznám.
Reálně jsem už těsně před nákupem.

Mám nabídku na AEG fotovoltaiku viz fotopříloha a chtěl bych poprosit, zda by jste k tomu mohli něco napsat. Děkuji za jakýkoliv komentář.

Zajímá mě kvalita, životnost, spolehlivost, výkonnost, nebo cokoliv vás napadne, sem s tím. Díky moc!

Druhý dotaz je ohledně tepelného čerpadla s příkonem MAX do 2kW, ale běžně je to reálně určitě pod 1kW si myslím.

Slyšel jsem všude, že s s 10kwp topit nedá.
Ale je to novostavba bungalov nic velkého, 4+1 na téměř pasivní úrovni (polystyren 20cm, trojskla atd.) A do podlahovky topím vodou okolo +-26'C takže TČ jede skoro na volnoběh, je mi jasné, že celý rok se topit nedá, ale chtěl bych aspoň částečně.

Je tu nějaký koumák, co tohle vyřešil?
Schválně jsem čekal na difúzní panely až budou za dobrou cenu, ale už mi bude končit termín na dotace, takže už budu muset jednat.

Upraveno autorem před 11 měsíci
Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.