kotveni krovu bez pozednice

Rubriky:

Reklama
DD Dřevěný dům @dreveny.dum před rokem21.06.2023 12:07:32
kotveni krovu bez pozednice

Zdravím odborníky ve stavebnictví ,
mám tu jednu takovou zajímavost.Střech jsem udělal už opravdu hodně , ale stim to se setkávám poprvé.Zákazník si vyzdil obvodovou zídku - opěrnou zed v břehu o víšce 2100 mm ve tvaru L zaroven jako obvodová zed garážového stání pro dvě auta o delce krovu 7 m.Spád střechy je od domu k opěrné zdi.
1. zed nemá věnec
2. aby střecha G.stání měla sklon aspon 15 stupnú zasahovala by do stávající střechy RD a vznikl by tam nějaký atypický spoj mezi střechami.Proto se tozhodl pro menší sklon cca 2-3 stupně, ale pozednice by střechu zvedla a sklon by byl nula.
3.rozhodl se tedy ža krovy u okapu položí na asfalt.izolaci a chce je kotvit přímo do straceného benění.

Osobně se mi tento postup zrovna nezamlouvá , co si o tom prosím vás myslíte vy.
Děkuji za vaše názory

Upraveno autorem před rokem
Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.