Lze použít Viessmann Vitoconnect se smart termohlavicemi ke kotli Vitodens 100-W B1HF-32 s WiFi

Rubriky:

Reklama
KK Karel Kalista @charlie před 10 měsíci28.07.2023 14:49:13
Lze použít Viessmann Vitoconnect se smart termohlavicemi ke kotli Vitodens 100-W B1HF-32 s WiFi

Dobrý den,
mám nově nainstalovaný plynový kotel Viessmann Vitodens 100-W B1HF-32 s dálkovým ovládáním Vitotrol 200-E. Kotel má itegrovanou WiFi, kterou jsem připojil do domácí sítě a ovládám ho tak pomocí aplikace Vicare. Na stránkách Viessmann mě zaujala možnost použití smart termostatických hlavic ViCare, které komunikují s okolím pomocí modulu Vitoconnect, který je připojený do WiFI sítě.
Nejsem si však jistý kompatibilitou, co si nakoupit a jak to poskládat tak, aby si vše povídalo. Pokud někdo s Viessmanny dělá, tak budu rád za radu či tip.
Autorizovaný topenář, který mi kotel nainstaloval, není v těchto smart věcech úplně doma.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.