Alpha ess Smile-T10-HV-INV

Rubriky:

Reklama
ZD Zuzana Davidová @zuzana.davidova065 před 7 měsíci05.10.2023 22:53:38
Alpha ess Smile-T10-HV-INV

Ahoj, mohu se zeptat jak, co nejvhodněji nastavit aplikaci Alpha ess?
V úterý 3.10. nám konečně vyměnili elektroměr. Takže screeny jsou za každý den, ode dne spuštění.
Dnes odpoledne čtvrtek 5.10. na hodinách byla spotřeba ze sítě 20kwh NT, 2kwh VT a 10kwh přetoky. Ale aplikace ukazuje za celou dobu nulu u odeslání do sítě.
Také se nám zdá divné, že baterie je prakticky pořád na 100%, jen v noci se vybije opravdu jen o malinko.
Večer to ukazuje odběr z baterky okolo 53W. Jsme v domě dvě domácnosti, takže dvě lednice s mrazáky, dva pultové mrazáky a nějaké drobnější spotřebiče. To se nám zdá také málo.
Já jsem doma s dětmi, takže funguji převážně během dopoledne. Dnes jsem si sledovala, kdy co používám. V kuchyni jsem začala používat spotřebiče v 10:30. Od 11 do 12 jela hlavně trouba, ale v aplikaci to ukazuje v čase od 10 do 12:30, že do domu z FVE ani z baterek nešlo nic.
Je takové chování normální, nebo máme něco špatně? Děkuji za rady.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.