Nastavení Dakon Fb automat ... koeficientů na počasí -5 CDobrý den,
potřebuji především pana Stanislava Vinklárka, nebo i jiné, kteří tomu rozumí....
Dosud jsem měla nastavený kotel na, slova pana Vinklárka:
- "u podavače -15% a je logické když je nastaven hořák na menší výkon že i vzduchu potřebuje méně -- takže ventilátor cca -10% ... ale správné % vzduchu byste měla poznat podle tvaru a barvy plamene.. "
Super pro počasí do 5 C, nyní bych poprosila jak nastavit na toto počasí, nehřeje dostatečně, teplota ÚT zůstane....
Díky Zemanová
P.S. dnes byla plánovaná odstávka elektřiny a nějak jsem za 1,5 hod nevěděla, co dělat...teploměr na kotli ukazoval 80C, když se pak zapla elektřina, ukazovalo mi to 94C, po 1,5 hod.... jak předejít přehřátí kotle, když nemám záložní zdroj ( zničila jsem baterii)?