Lze aplikovat Uniflot / SDK-tmel na dřevotřísku?

Rubriky:

Reklama
LM Ludvík Michálek @ludvikm před 5 měsíci10.12.2023 20:20:48
Lze aplikovat Uniflot / SDK-tmel na dřevotřísku?

Dobrý den,

konstruuji interiérový prvek, takový malý výklenek, kvádr cca 100 x 80 x 30 cm z dřevotřísky a na povrch má přijít interiérová barva - aby splynul s okolními zdmi (nebude ale trvale pevně spojen se zdí, pouze přisazen, lehce přichycen a dotmelen akrylátem).

Můj plán je pro udělat ho z DTD desek, následně použít adhezní můstek a na to Uniflot, roháčky, finální tmel a nátěr.

Alternativně mě napadlo ještě samozřejmě tento tubus regulérně pokrýt SDK, a udělat klasické dokončení, rohy, tmely jako na SDK.

Můj dotaz je, zda může adhezní můstek a uniflot fungovat splu, nebo zda to zbytečně komplikuju a můžu použít na DTD něco úplně jiného, a zcela vynechat SDK?

Nerad bych použil zbytečné vrstvy, když by postačila DTD, ale přepokládám, že ji nemůžu jen napenetrovat a hodit na ní interiérový nátěr :-)

Dává to takto smysl, nebo celou věci komplikuji?

Díky moc za tipy

Upraveno autorem před 5 měsíci
Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.