Izolace zhlaví vazních trámů

Reklama

Rubriky:

Reklama
PN Petr Nožka @petr.nozka před 3 měsíci14.02.2024 01:06:02
Izolace zhlaví vazních trámů

Dobrý den,
měl bych na Vás prosbu ohledně izolace zhlaví vazních trámů. Bylo mi doporučeno nedávat v těchto místech minerální izolaci na těsno, ale nechat kolem zhlaví volný prostor. Na přiložených obrázcích jsem znázornil možné řešení s ohledem na dodržení stejné tloušťky izolace ve skladbě zateplení.
Rád bych znal Váš názor zda je reálné to takto provést. Bohužel typ konstrukce mi moc možností nedává.
Také by mne zajímalo zda prostor od konce trámu k hraně římsy cca. 10 cm, tam kde je okapový plech bude dostatečně větrán. Větrání bude v podstatě zajišťovat pouze difúzní fólie, nebo bude potřeba zajistit dodatečné provětrávání?

Tech. Info:
-Vyznačené cihly plní funkci protizávaží římsy.
- Celá skladba je uvažována jako difúzně otevřená. Parobrzdnou omítku jsem neznázorňoval.

Předem děkuji za názory Petr

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

6 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.