Immergas victrix tera 28 1 stále běží

Rubriky:

Reklama
PB Pavlína Boušková @pavlina.bouskova před 4 týdny28.03.2024 06:09:34
Immergas victrix tera 28 1 stále běží

Dobrý den. Včera jsem si stahovala teplotu topení pomocí hlav a na kotli jsem nastavila teplotu o cca. 2 stupně nižší. Od té doby kotel stále běží a je hlučnější než obvykle.
Je slyšet změna, když pustím teplou vodu, že se kotel zapne a když vodu zase vypnu tak kotel taky. Jen potom stále hlučí jako když běží a to i přes noc. Dřív prostě po nějaké době ztichnul a zapnul se až s teplou vodou. Nevím jestli jsem tomu předtím jenom nevěnovala pozornost a teď jsem si toho všimla nebo je kotel fakt hlasitější, ale nejspíš to druhé.

Jsem v podnájmu, takže určitě s tím nechci nic dělat nebo něco montovat a extra servis s čištěním proběhnul na začátku února.

Děkuji za odpověď a za hloupý dotaz se omlouvám, plyn jsem nikdy předtím neměla, takže nemám zkušenosti.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

19 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.