Krbová kamna s výměníkem Haas Sohn

Rubriky:

MJ Marek Jansky @marek.jansky před 9 roky10.02.2014 16:07:00
Krbová kamna s výměníkem Haas Sohn

Dobrý den,

chtěl bych poprosit o názor. Máme chalupu jedná se o  stavbu cca 100 let starou - 60 cm zdivo převážně kámen . Je to klasický hospodářský domek / dlouhý a úzky / vnitřní rozměr 20 x 4. Chalupa bude obydlená a využívaná celoročně. Leží v nadmořské výšce cca 200 m - nížina.Vybrali jsme systém / akumulační nádrž 600 lit. přes vytápění krbová kamna s výměníkem - 4x radiátor + podlahové topení v chodbě a koupelně / to samé v patře / Kamna budou umístněná v pokoji který má 100 m3 . Zbytek cca 200 m3 radiátor a podlahové topení. Líbí se nám Kamna od Českého výrobce Haas Sohn model Nivala s výměníkem / 15 kw z toho do vody cca 11 Kw / má někdo zkušenost s tímto výrobcem a typem kamen? Budu moc rád za informaci a radu.

Hezký den přeji Marek

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejlépe hodnocené

Nejnovější příspěvky

120 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.