Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Sanace vlhkého zdiva svépomocí

Autor: Pavel Hrubý
Datum: 11.09.2017 17:45
uživatel: 125992


Dobrý den všem,
v roce 2010 jsme koupily starý dům a hned řešili otázku odvlhčení. Nešlo to ale tak rychle jak jsme plánovali. V průběhu let jsme některé způsoby zavrhli ať z důvodu vysoké ceny, nebo hrubého zásahu do konstrukce či technické náročnosti.
Při hledání na internetu jsem pak objevil na stránkách injektaz-zdiva-svepomoci.cz firmu Trumf sanace .
Velice mě zaujala jejich technologie, metoda i nápad s rozdělením prací mezi firmu a zákazníka. Překvapilo mě, že jednatel této firmy pan Schwarz nabízí veřejně návod jak a co udělat aby byl dodržen správný postup, prodá hmotu kterou se injektáž provádí a případně zapůjčí pumpu či odborného pracovníka pro samotné plnění. Tím člověk ušetří nemalé finance.
Během roku než k injektáži došlo jsem s panem Schwarzem opakovaně konzultoval různé nejasnosti a technologické detaily vždy s velikou ochotou nezištně pomoci, což je věc která je v dnešní době podezřelá a vždycky mě příjemně překvapí.
Nakonec tedy došlo asi po roce k realizaci. Sami jsme dle návodu vyvrtali cca 500 otvorů (trochu dřina), vysáli vysavačem a domluvili termín zainjektování. Abych docílil co nejlepšího výsledku využil jsem jedné z akcí a domluvil injektáž provést odborníkem z firmy Trumf sanace.
Pracovník dorazil ve smluvený den i hodinu a stejně tak, ve dvou dnech provedl i injektáž. Ano takhle samozřejmě vše proběhlo.
A teď už čekáme co se bude dít s naším domem. Věřím že přesně to co má.
Každopádně této firmě a panu Schwarzovi nejde primárně o vydělávání peněz ale o to, o co nám všem, o odvlhčení ašeho domu.
Netvrdím, že pasta na injektáž je levná a vrtání a čištění otvorů je hračka, ale proti klasickému podřezávání nebo zarážení nerez plechů se mi to jeví jako výhra.
Proto s čistým svědomím doporučuji Trumf sanace všem kdo hledají šetrný a spolehlivý způsob odvlhčení své nemovitosti.

P.S. Na stránkách firmy je velice zajímavé a přesvědčivé video o principu fungování patentované hmoty na reálné zdi v extrémních podmínkách.

P.S. 2 Kdo nevěří ať tam běží. Ta zeď stojí ve vestibulu firmy už několik let a vodu stále dolévají.

Pavel Hrubý, , Kralupy nad Vltavou

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Radek Sedláček14.10.2020 15:59
Václav Krajča12.09.2017 17:01
Bečvář Josef11.09.2017 18:05

Příspěvky
Autor: Radek Sedláček
Datum: 14.10.2020 15:59 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 130663
reakce na ...
Dobrý den

Zajímal by mě Váš názor/hodnocení na injektáž s odstupem času.
Splnila injektáž očekávání?
Děkuji

Autor: Václav Krajča
Datum: 12.09.2017 17:01 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 115840
reakce na ...
Mohu se zeptat, na kolik Vás to vyšlo? A jak silnou stěnu a z jakého materiálu jste navrtávali. Mám doma taky dvě stěny vlhké, ale je to kámen.

Autor: Bečvář Josef
Datum: 11.09.2017 18:05 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 115204
reakce na ...
máte smůlu, vy nejste Lilie,vy jste Hrubý.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama