Atoms ACD 03

Rubriky:

Reklama
VH Václav Hradečny @vaclav.hradecny před 7 měsíci05.10.2023 12:35:04
Atoms ACD 03

Zdravím
Mám menší problém s čerpadlem?
Kotel Atmos Dc25s 2x 800l aku.nadrze plus 200l bojler vše přes kotel ..
Po zapojení mi vyskočila chyba komunikace s termostatem do baráku jinak vše ok ..
Pok.term. BT22 .. Nechtěl se mi spojit s kotlem nakonec závada vyřešena z technické podpory Atmos připojení na špatném místě svorky VI2 a po nějakém nastavení začíná kotel rozumět že chci topit do baráku a kdy ne ale pořád svítí teplota nezjistena neví kolik je v baráku teplota ? ( čili na termostatu asi umět nebude)
Chyba ze jsem nekoupil original to je už jasne ale nechci ho kupovat do té doby dokud si nebudu opravdu jistý že tento je na hov..
Problém je v tom i dyz zapnu povel aby mi voda z daného okruhu šla do baráku tak kotel se sepne ukáže na displeji že je spuštěno ale čerpadlo nereaguje 🥺
Při test spuštění vše ok .. Chyba bude v zapojeni proč jednotka dostane povel a nedá ho cerpadlu..

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.