Elektrospotřebiče

Řazení:Nejnovější příspěvky

Topné těleso s chladnými konci

Poslední příspěvek od Jan Němec: u zapojení odporový těles jde o vodič, který není odporový a tudíž netopí. to je jediné co mne napadá. u topných kabelů se používá termín studený vodič. to je pouze vodič, nikoliv topidlo.

Mrazák v skrini

Poslední příspěvek od Harry Minduton: Přesně tak. Bydlet v takový králikárně, abych se musel rozmýšlet, kam s mrazákem - no to bych fakt nechtěl... Já se zatím po xx letech v baráku nedostal ani do stadia, abych musel nějakou věc typu "to se může někdy hodit", vyhazovat či se jí zbavovat.

Osmiletý bojler teče

Poslední příspěvek od Jozef Homola: Než cokoliv uděláte, tak to očistěte a za 24 hodin při chodu bojleru znovu dát foto. Bojler může "ucvrknout" při přetlakování během ohřevu. Pak zbývá vyhodnotit zda je v pořádku přetlakový ventil (jak už bylo poznamenané), zda není ve vodovodním řadu vysoký tlak a nepotřebuje být na patě…

Sporákové plotýnky.

Poslední příspěvek od Filip Cada: Zaklad je po kazdem pouziti rict manzelce, aby to sporak ocistila. Po case se to manzelka jiste nauci i bez upominani.

Automatická pračka Bosch - přepětí v síti - nereaguje - diagnostika "Modulu výkonu"

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Tazatel žádnou fotku nepřiložil. Já jsem hledal prodej náhradních dílů a tam jsem našel fotku https://www.mamlux.cz/nahradni-dily-bosc… Dole je vidět napájecí část. Vlevo dole varistor, pak filtrační tlumivka a kon

Auitomatická pračka - má pojistku proti přepětí ?

Poslední příspěvek od Stanislav Vinklárek: Tyto případy se množí ... mně už kdysi zničili router - dal jsem před něj následně ochranu. A v druhém případě PC ... oprava stála 2000Kč .. a stejně je zákl. deska částečně nefunkční - některé USB porty jsou k.o. .... Pojištěn nejsem a s Čezem jsem to neřešil ... ale do třetice budu - mám přece…

Příkon elektrického sporáku

Poslední příspěvek od Ivan K.: nie je zaco, nech sa dari.

Elektrocentrála

Poslední příspěvek od Jan Mráz: https://manualzz.com/doc/cs/57422856/zip…

Topné těleso dražice

Poslední příspěvek od Harry Minduton: Je to oblíbená úprava pro případ FV ohřevu TUV. Jedna 1kW spirála z FV střídače, druhá 1kW spirála jako záloha ze sítě. A zatím to nikdo nikde nekomentoval, že by se to kroutilo.

Mycka Bosch

Zdravim, mame doma tutu mycku nadobi: https://www.elektrocz.com/p241437-bosch-… Posledním dobou zlobi, na displeji se ukaze symbol kohoutku, coz je nizky tlak vody nebo, ze mycka nedokaze napustit dane mnozstvi vody za dany cas. Zkontroloval jsem co jsem mohl, nejedna se o zadnou skriplou…

Pračka bosch varioperfect 6

Poslední příspěvek od Stanislav Vinklárek: Filtry jsou v pračce v podstatě dva - jeden u vstupní vody - hadice a druhý u čerpadla. Pokud myslíte vrtulku čerpadla, tak ten předmět může pocházet pouze z praného prádla :-)

Zabezpečení RD: Stačí pohybová čidla a nebo je lepší mít i čidla na okna?

Poslední příspěvek od Jan Němec: osobně mám magnet na každé výplni. Jelikož je chalupa napojena na pult ani to dneska jinak nevezmou. falešné poplachy a domácí zvířátka jsou taky nepřátelé PIR čidel.

Zapojení stykače KCM -20-20

Poslední příspěvek od Mirek Svejda: Z fáze na jeden vývod cívky stykače, druhý vývod na jeden z vývodů termostatu a druhý vývod na nulák. Pokud se ale takto ptáte, tak si spíše pozvěte nějakého elektrikáře.

Oprava pískajícího transformátoru digestoře klarstein zelta 90

Dobrý den, při zapnutí osvětlení digestoře mi začne pískat transformátorek viz. foto. Než jsem digestoř otevřel, myslel jsem si, že pro led osvětlení mohu zakoupit jakýkoliv jiný. Podle toho co jsem našel, se zdá, že je ovládání digestoře a osvětlení na jedné desce a tím pádem to asi možné…

Regulace plotýnek sklokeramické desky - prosím vysvětlit

Poslední příspěvek od Pavel Wolf: JJ

sporák mora - piezo vynuluje hodiny

Zdravím. U sporáku Mora KS957MW1 mi někdy piezo zapalování hořáku vyresetuje hodiny. Poradte prosím, co s tím. Jirka

Výměna ventilátoru u Solar Kerberos 250.S

Poslední příspěvek od Luboš Xyz: Nejde o větrání koupelny, ale o chlazení regulátoru fotovoltaiky.

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.